Najam apartmanaWi-FiKlimaKablovska TVKuhinja

Vila Sofia Ammos, Nea Vrasna

KLIKNITE NA www.amostravel.rs/aranzmani/orfanski-zaliv-nea-vrasna-letovanje-2025 ZA CELOKUPNU PONUDU APARTMANA U NEA VRASNI!

OPIS SMEŠTAJA

Vila Sofia Ammos, kvalitetan objekat (pet friendly) u kome su prizemlje i prvi sprat kompletno renovirani 2019. godine, dok je pred sezonu 2023. renoviran i drugi sprat. Nalazi se u neposrednoj blizini glavnog ulaza u Nea Vrasnu, na nekih 100 metara od dva velika supermarketa i na oko 250 metara od plaže. Već dugo godina je u našoj ponudi i putnici koji se iznova vraćaju su najbolja preporuka za vaš boravak ovde. Osim dva već pomenuta velika marketa, na svega 20 metara od kuće postoji još jedan manji, ali dobro snabdeven.

Vila Sofia Ammos raspolaže dvokrevetnim, trokrevetnim i četvorokrevetnim studijima koji se nalaze u prizemlju, na prvom i drugom spratu (cenovno su izdvojeni sprat i prizemlje iako su kvalitet i opremljenost smeštajnih jedinica potpuno isti). Pojedine smeštajne jedinice imaju krevete na sprat (dimenzija 190×90). Studiji u prizemlju nemaju terase već trem (terasni deo) sa koga se ulazi u smeštajnu jedinicu i posebno su pogodni za porodice sa decom i starije osobe kao i za putnike koji imaju kućne ljubimce jer je ovo jedan od retkih objekata u Nea Vrasni koji je pet friendly.

Svaki studio poseduje osnovno opremljenu kuhinju (osnovno posuđe, frižider, rešo, osnovni pribor za jelo), kupatilo (na nekim tuševima je zavesica, a na nekim staklo), terasu ili terasni prostor/trem sa garniturom za sedenje, TV, komarnik i klima uređaj čije se korišćenje doplaćuje na licu mesta (5 evra dnevno – cena je podložna promeni). U objektu je na raspolaganju i besplatan Wi Fi internet čija se brzina protoka ne može garantovati. Smeštajne jedinice nemaju peškire (isti su korišćeni samo za potrebe fotografisanja), a promena posteljine se vrši na polovini boravka. Gosti sami održavaju higijenu u smeštaju. U dvorištu je na raspolaganju i zidani roštilj. Kuća nema sopstveni parking.

Sjajni domaćin i prijatelj Sakis sa kojim sarađujemo duži niz godina će svakako vaš boravak u ovom objektu učiniti još prijatnijim.

*Jedno dete do 7 godina može boraviti u zajedničkom ležaju*

Tip smeštaja:

1/2 studio – u jednoj prostoriji čajna kuhinja i bračni ležaj ili dva obična ležaja
1/3 studio – u jednoj prostoriji čajna kuhinja, jedan bračni ležaj i jedan običan ležaj ili tri obična ležaja
1/4 studio – u jednoj prostoriji čajna kuhinja i dva bračna ležaja ili jedan bračni ležaj i kreveti na sprat (dimenzija 190×90) ili jedan bračni i dva obična ležaja

*Korišćenje klima uređaja se doplaćuje 5 evra dnevno (cena je podložna promeni)
*Wi Fi Internet gratis
*GPS koordinate: 40.708825, 23.698623

Turistička/klimatska taksa: 2€ po sobi dnevno (plaća se na licu mesta, direktno vlasniku. Nije sastavni deo aranžmana).

U opisima smeštaja jasno je naznačeno da li smeštajni objekti imaju WiFi. Ukoliko objekat ima WiFi to ne podrazumeva i dostupnost mreže u sobama, već se ruter nalazi najčešće u zajedničkim prostorijama (prijemni deo, recepcioni deo). Takođe, WiFi je uglavnom slab (naročito na ostrvima), trpi veliki broj korisnika, pa je za očekivati slab protok. Takođe, agencija ne preuzima odgovornost u slučaju nestanka interneta u nekoj od smena tokom sezone usled bilo kojih okolnosti (kvarovi, prekid ugovora sa provajderom od strane vlasnika i obrnuto i slično). WiFi nije obavezan deo opreme u apartmanima i studijima.

U pojedinim slučajevima moguća su odstupanja mera ležaja od našeg standarda. Grčki standard za normalan ležaj je 75-90 cm sa 180-200 cm, francuski ležaj 110-150 cm sa 180-200 cm. Pomoćni ležaj u svim objektima u Grčkoj je na sklapanje, drvene ili metalne konstrukcije ili fotelje na rasklapanje, manjih dimenzija.

*Agencija ne može garantovati brzinu interneta i nije odgovorna u slučaju nestanka interneta usled tehničkih problema grčkih operatera.

*Zbog nestabilnosti na tržištu energenata, iznos doplate za korišćenje klima uređaja je podložan promeni i može se razlikovati od onog koji je objavljen prilikom publikovanja Programa putovanja

Ukratko o Nea Vrasni

Nea Vrasna je malo turističko mesto udaljeno oko 80km od Soluna, 6 km  od Stavrosa i 500m od Asprovalte. Grčka predusretljivost, uredne vile, noviji apartmani, dobra snabdevenost, gostoprimstvo i široka peščana plaža, samo su neki od razloga zbog kojih je mnogim turistima, već godinama jedina destinacija za letovanje. Nea Vrasna ima plažu dugašku više od 7km, a široku oko 100m, tako da na plaži nema gužve, što je čini idealnom za porodično letovanje. Nea Vrasna je više puta do sada je nagradjivana plavom zastavicom Evropske unije. Vrasna njeno more i peščana plaža navode brojne turiste da ovde provedu svoje letovanje. Nea Vrasna je najmirnije mesto zaliva Strimonikos i kao takvo privlaci brojne porodice željne odmora. Pročitajte još o Nea Vrasni na našem sajtu www.grckanadlanu.rs

  • CENOVNIK
  • USLOVI PLAĆANJA
  • PREVOZ
  • PROGRAM PUTOVANJA
  • NAPOMENE

CENOVNIK LETO 2025. – SOPSTVENI PREVOZ

Cene u tabeli su izražene na bazi najma po studiju/apartmanu za 10 noćenja.

 

CENOVNIK LETO 2025. – AUTOBUSKI PREVOZ

Cene u tabeli su izražene na bazi paket aranžmana (smeštaj + autobuski prevoz) po osobi za 10 noćenja za polaske iz Novog Sada, Beograda, Kragujevca, Kruševca, Kraljeva, Čačka, Trstenika, Vrnjačke Banje i duž autoputa E-75

Cene važe za  polaske iz Novog Sada, Beograda, Kragujevca, Kruševca, Kraljeva, Čačka, Trstenika, Vrnjačke Banje i duž autoputa E-75, dok putnici koji ulaze u Nišu, Leskovcu i Vranju imaju umanjenje od 10 eura na cenu paket aranžmana.

*Polazak autobusa je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.

Uslovi za decu:

– Jedno dete do 7 godina,  u krevetu sa roditeljima (dve punoplatežne osobe) – u slučaju autobuskog prevoza plaća samo cenu autobuske karte (80 eura).
– Jedno dete do 12 godina,  na sopstvenom ležaju, u slučaju autobuskog prevoza ostvaruje popust od 20€ u odnosu na cenu iz tabele (CENOVNIK – AUTOBUSKI PREVOZ)
– Dvoje dece do 7 godina mogu boraviti u zajedničkom ležaju. U slučaju autobuskog prevoza, starije dete ostvaruje popust od 20€ u odnosu na cenu iz tabele (CENOVNIK – AUTOBUSKI PREVOZ), dok se za mlađe dete plaća samo cena autobuske karte (80 eura).
– Dvoje dece do 12 godina, na sopstvenom ležaju, u slučaju autobuskog prevoza – oba deteta ostvaruje popust od 20€ u odnosu na cenu iz tabele (CENOVNIK – AUTOBUSKI PREVOZ).

* Maksimalan broj dece koja ostvaruju popust na cenu paket aranžmana je 2 (dva)

*Navedeni popusti za decu važe samo u pratnji 2 odrasle (punoplative) osobe. Ukoliko je dete u sobi sa jednom odraslom osobom, plaća punu cenu aranžmana.*

Cena aranžmana za sopstveni prevoz obuhvata:
– Smeštaj na bazi 10 noćenja u izabranom objektu u studijima/apartmanima;
– Troškove organizacije kao i usluge predstavnika agencije organizatora putovanja ili ino-partnera tokom boravka;

Cena aranžmana za sopstveni prevoz ne obuhvata:
– Klimatsku taksu u Grčkoj – u hotelima i privatnom smeštaju predviđeno je naplaćivanje boravišnih taksi. Cene su izražene po smeštajnoj jedinici dnevno. Takse u studijima /apartmanima u trenutku objavljivanja Programa putovanja iznose 2 eura dnevno po studiju / apartmanu. Takse su podložne promenama i plaćaju se na licu mesta (na dan dolaska).
– Međunarodno putno zdravstveno osiguranje, osiguranje od otkaza putovanja.
– Održavanje higijene smeštajnih jedinica tokom boravka kao i sredstva za higijenu (važi samo za privatni smeštaj).
– Individualne troškove.

Cena za paket aranžman obuhvata:
– Prevoz turističkim autobusom (visokopodni ili dabldeker, audio i video opremljenost, klima) na relaciji Beograd – Nea Vrasna – Beograd.
– Smeštaj na bazi 10 noćenja u izabranom objektu u studijima/apartmanima;
– Troškove organizacije i vođstva puta, te usluge predstavnika agencije organizatora putovanja ili ino-partnera tokom boravka;

Cena za paket aranžman ne obuhvata:
– Klimatsku taksu u Grčkoj – u hotelima i privatnom smeštaju predviđeno je naplaćivanje boravišnih taksi. Cene su izražene po smeštajnoj jedinici dnevno. Takse u studijima /apartmanima u trenutku objavljivanja Programa putovanja iznose 2 eura dnevno po studiju / apartmanu. Takse su podložne promenama i plaćaju se na licu mesta (na dan dolaska).
– Međunarodno putno zdravstveno osiguranje, osiguranje od otkaza putovanja.
– Održavanje higijene smeštajnih jedinica tokom boravka kao i sredstva za higijenu (važi samo za privatni smeštaj).
– Individualne troškove.

Ukoliko putuje jedna osoba:
– ukoliko koristi autobuski prevoz – plaća cenu paket aranžmana uvećanu za 70% i ima jedno mesto u autobusu (rezervacija jednokrevetnih soba se radi isključivo na upit.)
– ukoliko koristi sopstveni prevoz – plaća punu cenu najma željene smeštajne jedinice

Google PlusInstagram
YUTA

011/77-000-50
Makenzijeva 44, Beograd
(Kod Kalenić pijace)
MAPA
amostravelbeograd @gmail.com
Pon-Pet: 09-20 časova
Subota: 09-15 časova