




KLIKNITE NA www.amostravel.rs/aranzmani/belek-letovanje-2019 ZA CELOKUPNU PONUDU HOTELA U BELEKU!
Lokacija:
Hotel Sherwood Dreams Resort se nalazi na peščanoj plaži, 40 km od aerodroma u Antaliji. Otvoren je 2011. godine i zauzima površinu od 18 000 m2. Idealan je za porodični odmor, ima 304 sobe.
Hotelska ponuda:
Glavni restoran, dva snek restorana, dva a la carte restorana, pet barova, otvoreni bazeni, unutrašnji za odrasle i jedan za decu, bazen za decu, sedam tobogana, akvapark, spa, tursko kupatilo, parno kupatilo, sauna, masaža, đakuzi, internet, kuglana, servis za pranje rublja, frizer, prodavnice.
Ponuda za najmlađe:
Bazeni za decu, tobogani, akvapark, dečiji meni, mini klub za decu 5-12 godina, tinejdž klub za decu 13-17 godina, igralište, igraonica, animacija.
Sportske aktivnosti:
Tenis, košarka, odbojka na plaži, kuglanje, bilijar, aerobik, stoni tenis, fitnes, gimnastika u vodi, sportovi na vodi.
Usluge i aktivnosti uz doplatu:
Sveže ceđeni voćni sokovi osim uz doručak, energetska pića, neka uvozna pića, room service, Wi-Fi internet u sobi, sef u sobi, osvetljenje za tenis, internet cafe, bilijar, kuglanje, sportovi na vodi, masaže, servis za pranje rublja, telefon.
Ležaljke, peškiri i suncobrani na plaži su besplatni.
Sobe:
Klima uređaj, SAT TV, radio, telefon, mini bar, set za kafu i čaj, internet, sef (uz doplatu), kupatilo, fen, balkon ili terasa.
Ishrana:
Ultra all inclusive – „sve uključeno“ prema hotelskim pravilima – doručak, kasni doručak, ručak, sladoled, snek, večera, noćni obrok, domaća alkoholna i bezalkoholna pića po hotelskim terminima (samoposluživanje – izbor više jela).
Ukratko o Beleku
Moderni, luksuzni turistički centar i raj za ljubitelje golfa. Tereni, koji su obično obeleženi u borovoj šumi, se nalaze oko 40 km od Antalije-Nacionalni golf klub sa 18 rupa za profesionalne igrače i 9 rupa za amatere. Na ovim terenima se održavaju brojna svetska takmičenja. Zaštitni simbol Beleka je sova koju zajedno sa ostalim pticama privlači bogato okruženje Beleka sa borovim šumama i eukaliptusima. U blizini se nalaze antički gradovi Perge i Aspendos koji se u dnevnom izletu mogu posetiti. Takođe preporučujemo obilazak Duden ili Manavgat vodopada i izvanredan šou koji će Vas sigurno oduševiti-Troya. Šoping centri koje preporučujemo se nalaze kod aerodroma ili u centru Antalije. Za uslugu prevoza možete se obratiti našem turističkom vodiču.
Preporučujemo izlete: krstarenje brodom, tursko kupatilo, tursko veče, jednodnevni izlet u Izraelu, rafting(splavarenje), obilazak Antalije i Duden vodopada i šoping tura, Troya šou, Manavgat reka koja se uliva u more i Manavgat vodopad…
Cene su izražene u evrima po osobi (smeštaj+avionski prevoz)
Zbog učestalih akcijskih ponuda od strane turskih hotelijera i stalnih promena cena u sistemu, molimo Vas da kontaktirate agenciju kako biste dobili tačnu informaciju o raspoloživosti i ceni.
Uslovi plaćanja:
– 30% prilikom prijavljivanja, ostatak najkasnije 15 dana pre datuma polaska na put.
– Čekovima gradjana
– Platnim karticama: DINA, MASTER, MAESTRO, VISA, AMERICAN EXPREES
– Platnim karticama Banca Intesa, odloženo do 12 rata bez kamate
– Sve cene su izražene u eurima, a placanje se vrši u dinarskoj protivvrednosti po srednjem kursu Narodne Banke Srbije na dan uplate.
F BB/19 OD FB